Про Нас

“Міжнародне Служіння Благодійності”Іммануїл( далі – IMOCE)” – є неприбутковаблагодійна організація заснована Анатолієм Коломієцем, керівником якої в Україні є Регіна Пилипенко.

ІМОСЕ вже 20 років служить в Україні у сфері гуманітарної допомоги та християнських дитячих програм. З початку війни у 2014 році ми відправили в Україну 61 контейнер та 7 авіа рейсів гуманітарної допомоги. Наші волонтери організували евакуацію понад 10 000 людей з фронту та роздають гуманітарну допомогу внутрішнім переселенцям, а також тим, хто все ще перебуває на лінії вогню на нещодавно звільнених територіях. На додаток до цього ми продовжуємо проводити дитячі програми з радістю та любов’ю до майбутнього України в часи болю та страждань також підтримуємо багато інших соціальних проєктів.

Ідея проєкту «Відкриті двері» прийшла від волонтерів місії, родини Шерейко. Ця сім’я з 2016 року бере участь у дитячих програмах Мексики та гуманітарній допомозі для України. Наше міністерство підтримує великий обсяг проєкт на міжнародному рівні, і ми з нетерпінням чекаємо на початок проекту «Відкритих дверей», ми відчуваємо, що це має великий потенціал змінити хід життя для людей, які знаходяться у скруті.

Почувши багато історій про потребу господарів, які не мають підтримки, і про боротьбу біженців, які не мають сім’ї або друзів, здатних допомогти їм встати на ноги, прийшла думка, що така програма повинна стати відповіддю на ту потребу, яка виникла з приходом повномаштабної війни в Україні. З допомогою Господа та врахування ризиків, тепер програма розпочалася!

У багатьох країнах є програми, які допомагають людям відкрити свої двері, і підтримують біженців. Ми прагнемо принести такий підхід в Україну для тих, хто не може виїхати та хоче відновити життя у себе на батьківщині. Ця програма пропонує 6 місяців підтримки біженцям, щоб допомогти з пошуком роботи, житла та інших ресурсів, які допоможуть їм встати на ноги та стати повністю незалежними до кінця програми. Програма покликана заохочувати гідність, самостійність і незалежність, а не створювати залежність від благодійних програм. Проект також покликаний залучити громаду та принести зцілення та надію на світле майбутнє.

Цей проект – командна співпраця, яка складається із західної команди, яка надасть підтримку біженцям та домовляється з власником будинку, та східної команди, яка знайде людей, які отримають найбільшу користь від отримання житла.

Сподіваємося, ви приєднаєтеся до нас у наданні притулку та нового старту тим, хто зараз є в потребі.
З любов’ю, сім’ї Шерейко.