Відкрийте свої двері

З приходом зими, всі потреби стосовно житла залишаються нагальними. Просимо вас розглянути нашу пропозицію що до вирішення проблеми, пошуку житла сім’ям у складних життєвих обставинах.

Ми розуміємо, що є негативні історії, про тих хто повів себе погано. Але ми хочемо, щоб ви знали, що є хороші люди, які відчайдушно прагнуть оговтатися від руйнувань які принесла війна в їх життя. Ми хочемо запевнити, що ваша допомога, не тільки допоможе пережити зиму, але й стане на початку побудови нового фундаменту для майбутнього їх сімей.

Структура Проєкту

Великі міста по всій Україні стали переповнені внутрішніми біженцями. Хоча в обласних та районних центрах залишилося дуже мало вільного житла, у селах і селищах є порожні будинки.

Ми хочемо використовувати ці будинки для розміщення сімей, які втратили все, з надією, що вони знайдуть роботу та волонтерску допомогу на місцях, а також церкви та, що дуже важливо, школу для своїх дітей.

Рахунки за комунальні послуги будуть покриватися нашими щедрими донорами протягом 6 місяців програми. Маємо надію, що цього часу буде достатньо аби заощадити те що можуть, знайти спонсорство за кордоном, або знайти для себе розуміння де жити й що далі робити.

Ми пропонуємо ресурси для фінансових консультацій, психологічних послуг та юридичних консультацій, які допоможуть зорієнтуватися біженцям з тим, яким буде наспупний розділ їхнього життя. Ми також хочемо взяти на себе турботу про вас, гарантуючи вартість безоплатного технічного обслуговування вашого будинку, якщо це необхідно.

Припинення Дії Програми:

Перед припиненням буде запропоновано медіацію та підтримку обом сторонам, якщо це не дасть результату, то буде застосовано наступне: кожен, хто займається злочинною діяльністю, завдає збитків вашому майну або відмовляється заповнювати щомісячні звіти, буде негайно виключений з програми та притягнутий до відповідальності. Ми сподіваємось уникнути необхідності припинення співпраці, попросивши наших волонтерів підібрати людей для цієї програми з самого початку. Однак, люди не ідеальні, тому ми пропонуємо підтримку вам і вашому дому. Якщо ваш будинок стане не придатним до співпраці з будь-якої причини, пов’язаної з війною, агресивними сусідами, стихійними лихами тощо, або ви будь-яким чином порушуєте конфіденційність своїх гостей, участь вашого будинку в програмі буде припинено.

Як Ми Можемо Вас Підтримати

  • Наші волонтери на передовій знайдуть біженців і тих, хто живе в руїнах, які шукають укриття далі від лінії вогню. Будуть проведені співбесіди, щоб переконатися, що ця сім’я розуміє умови і погоджується з метою цієї програми.
  • Гості підпишуть договір, щоб підтримувати будинок в належному стані, дотримуватися вказівок програми та погоджуватися з пропозиціями.
  • Технічне обслуговування та необхідний ремонт будинку благодійна організація забезпечить безплатно, щоб ваш улюблений будинок був готовий до вашого повернення.
  • Всі юридичні питання, стосовно використання будинку, будуть забезпечені IMOCE
  • Як зазначено в пропозиції програми, ви будете щомісяця отримувати звіт щодо стану вашого будинку та впливу вашої щедрості.
  • Ми будемо раді сприяти проведенню відео зустрічей між вами та вашим гостем за запитом.
  • Ви зберігаєте право на свій будинок протягом усього процесу участі в програмі, ви можете попросити припинити свою участь у будь-який час з будь-якої причини, однак попереднє повідомлення про ваші плани, цінується.
  • Хоча це благодійна організація на відміну від урядової програми, ми хотіли б подякувати вам, пропонуючи щомісячні виплати подяки в розмірі 100 доларів США, якщо ваш будинок зареєстрований у програмі. Вся участь є повністю добровільною.

Після 6 місяців

Після закінчення програми ви можете продовжувати підтримувати своїх гостей, здаючи будинок в оренду самостійно протягом тривалого періоду часу. Ми пропонуємо лише допомогу біженцям, щоб допомогти бобудувати плани на найближче майбутнє.

Незалежно, чи хочете продовжувати співпрацювати з нами чи ні, ми гарантуємо все, що б ви були вперенені в безпеці вашого майна!

Наша мета полягає в тому, щоб сприяти самостійності від соціальних програм, тому ми будемо використовувати 6-місячну програму для заохочення та надання ресурсів біженцям для створення плану їхнього майбутнього, але зосередимо ці зусилля, щоб допомогти більшій кількості людей після закінчення 6 місячного терміну.

З будь-якими додатковими питаннями чи пропозиціями, будь ласка, зверніться за Електронною поштою.

Заповніть форму, щоб відкрити свої двері